Центр спільнототворення “На белебні”
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0012-scaled.jpg)
![🏡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td0/1.5/16/1f3e1.png)
Проєкт має символічну назву — “На белебні”, у значенні частини двору будинку, у якій збираються люди.
Проєкт “На белебні” Краснокутської громади є одним з 10 переможців грантової програми від Western NIS Enterprise Fund та Cedos , в рамках якого виграно 1 мільйон гривень на розбудову центру.
Так хата-мазанка стала доступним простором, де жителі громади можуть збиратися на дозвіллі, спілкуватися, співпрацювати та опановувати традиційні українські ремесла та нові навички.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
![👉🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
Хата-мазанка – відкритий, доступний простір для кожної та кожного, хто потребує підтримки та тих, хто може її надати. Як джерело життєвої енергії та підтримки.
Проєкт HLYNA-hub “preKRASNOkut” (Глина-простір «На белебні») реалізується ГО «Культурний діалог» за підтримки Cedos та Western NIS Enterprise Fund спільно з Green Art Tour – Громадська організація, КРАСНОКУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ #1 Наталія Момот, КРАСНОКУТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Ірина Карабут
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0011-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0013-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0018-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0019-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0020-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-16_19-05-49-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0008-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_154807-169x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0014-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0671-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0666-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0672-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0673-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0178-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0676-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0708-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0752-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0796-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0419-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0622-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_152809-1-300x169.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_155631-300x169.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_155700-1-300x169.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_172647-300x169.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_152506-169x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_172628-1-169x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_153733-1-169x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240216_154656-1-169x300.jpg)